Kovos

Vybavení šaten:

Řada nábytku KOVOS pro šatny je určena průmyslovým podnikům, školám, prodejnám a obchodům, ale i do šaten hasičů, záchranářů a k dalšímu využití.
Moderní design jde ruku v ruce s praktičností, mimořádnou odolností a dlouhou životností. Již v základním provedení jsou šatní skříně velmi dobře zabezpečené proti neoprávněnému otevření. U většiny výrobků lze v případě potřeby zabezpečení zvýšit ještě montáží rozvorových bezpečnostních mechanismů. Díky kvalitní konstrukci z ocelového plechu skříně poskytují maximální vnitřní prostor pro ukládání oděvů a nejrůznějších věcí. Mnoho variant ověřených uspořádání i velikostí úložného prostoru předurčuje tento nábytek k mnohostrannému použití. Pokud by přesto dispozice přesně nevyhovovala specifickým požadavkům, lze zakázkově vnitřní uspořádání upravit podle přání zákazníka, stejně jako je možné navrhnout a vyrobit celkově zcela atypické řešení.
Zvláště provozy s nadstandardními nároky na čistotu a hygienu (nejčastěji z oborů potravinářství, farmacie a chemie) oceňují variantu skříní se sešikmenou horní částí, která usnadňuje úklid. Kvalitní a odolná prášková povrchová úprava působí nejen velmi příjemným dojmem, ale současně výrobek chrání a snadno se čistí a udržuje.

Dílenský nábytek:

Hlavně pro mimořádnou mechanickou odolnost konstrukce i povrchu je nábytek KOVOS oblíbený ve výrobních prostorách, servisech, montážních a balících pracovištích, nástrojárnách, laboratořích, zkušebnách, ale i školách a výcvikových centrech.
Přestože řada dílenského nábytku KOVOS je konstruována především tak, aby vydržela opravdu drsné zacházení a odolávala nejrůznějším negativním vnějším vlivům, vyznačuje se i ona moderním designem.
Již v základním provedení jsou dvířka a zásuvky nábytku dobře zabezpečeny cylindrickými zámky a blokací současného vysunutí více zásuvek najednou pro zajištění stability v každé situaci. situaci.
Vnitřní prostory nábytku lze prakticky neomezeně členit a uspořádávat pomocí příček, oddělovačů, a Q-systému držáků nářadí. Vybírat lze z mnoha rozměrových variant nejrůznějších provedení zásuvek, polic, zásobníků, držáků a dalších komponent.
Dlouhá životnost nábytku je zajištěna mimořádnou kvalitou ocelového materiálu a odolné práškové povrchové úpravy, která výrobek nejen dokonale chrání, ale umožňuje i jeho snadné čištění a údržbu.
Pro specifické potřeby je možné navrhnout a vyrobit i atypický nábytkový díl podle přání zákazníka.

Kancelářský nábytek:

Program kancelářského nábytku KOVOS je již celá desetiletí dosud nepřekonaným řešením především v oblasti ukládání nejrůznějších dokumentů, filmů, karet atd. Umožňuje nejen velmi rychlou manipulaci s ukládanými materiály, ale i přehlednost, snadný přístup, maximální využití prostoru a v neposlední řadě bezpečnost a ochranu. Proto patří kovový nábytek ke standardnímu vybavení kanceláří podniků, úřadů a státní správy, projekčních kanceláří, tiskáren, fotostudií, zdravotnických zařízení, archivů a dalších prostor.
Skříně, kontejnery a kartotéky poznáte na první pohled podle moderního designu respektujícího všechny ergonomické požadavky pro praktickou kancelářskou práci. Standardně jsou zabezpečeny spolehlivými cylindrickými zámky, vícezásuvkové varianty zajišují ochranu proti současnému vysunutí několika zásuvek najednou a chrání tak skříně proti možnému převrácení. Systém variabilních příček a oddělovačů prostoru zásuvek umožňuje dokonale přizpůsobit vnitřní uspořádání nábytku konkrétním potřebám a udržovat tak dokonalý přehled a pořádek při současném efektivním využití místa.
K dispozici je široká škála rozměrových variant, včetně velkých formátů pro výkresy, desky apod.
Nekompromisní kvalita materiálu, komponent a odolné práškové povrchové úpravy je zárukou vysoké odolnosti, dlouhé životnosti, snadného chodu a v neposlední řadě i jednoduché údržby a čištění.
I řada kancelářského nábytku umožňuje návrh a výrobu zcela atypických výrobků pro specifická využití nebo nestandardní prostorové možnosti.

Univerzální nábytek:

Pro šatny, dílny, průmyslové prostory, chemické provozy, školy, obchody, archivy, servisní pracoviště, nemocnice, ordinace a lékárny, zkrátka pro všechny interiéry s nároky na kvalitní, odolný a praktický nábytek, je určena řada Univerzální nábytek KOVOS.
Podobně jako ostatní kolekce se vyznačuje moderním designem a nadstandardními mechanickými vlastnostmi. Ukládané předměty jsou vždy snadno dostupné a dobře zabezpečené kvalitními zámky a dalšími bezpečnostními prvky.

Atypické výrobky:

V této kategorii, chceme našim zákazníkům prezentovat výrobky a řešení, které jsme vyvinuli přímo na přání zákazníka. Díky dlouholetým zkušenostem našich vývojářů a jejich značné flexibilitě, jsme schopni našim zákazníkům nabídnout rychlé a kvalitní řešení dle jejich představ. Při zpracování řešení jsme limitováni možnostmi našich výrobních technologií.

 
Celý sortiment:www.kovos.cz